درباره ما

مهندس مجتبی حسینی یکی از نخبگان دیده نشده ای است که مشتاق است لباس آرزوهای خود را در قامت دیگر نخبگان ببیند.

وی متولد 1354 در شیراز ، فارغ التحصیل رشته های معماری و مکانیک و دوره دیده رباتیک نادکو دانشــــــگاه صنعتی شریف تهران در سال های 84 تا 88 و نماینده انجمن رباتیک نادکو فارس در شهرستان فسا می باشد. وی در سال 92 در زمینه آمــــوزش رباتیـــــک در فســــــا برای سنین 4 تا 18 سال فعالیت خود را آغاز کرد.
حساسیت وی روی دانش آموزان نخبه و تیزهوش باعث کشف استعداد حســــام رئـــوف دانش آموز 13 ساله نخبه زرین دشت گردید و با پیگیریهــــای و آموزش های صحیــــح در جهت تکمیل ایده این دانش آموز در حال تولیــــد محصولات جدید و کاربردی می باشد.

از ابتدای سال 1400 رباتیک آرکا را در سطوح A و B و C ابداع کرده و شروع به آموزش رباتیک به سبک آرکا نمودم که در این مسیر دو دانش آموز نخبه فسایی حسین علیپور و امیرمحمدپاکاری موفق به کسب مدالهای طلا و نقره در دو دانشگاه صنعتی شیراز و دانشگاه تهران شدند و امسال در سال 1402 عازم مسابقات جهانی رباتیک در تیم ایران خواهند شد.

اعتقاد دارم که باید برای این گروه از جامعه سرمایه گذاری کرد و این امر به منزله جذب توسعه و بهره برداری از آنهاست. نخبگان باید به وسیله نهادهای دولتی و مدنی از یک منظره ویژه دیده شوند و از مهاجرت این قشر جلوگیری گردد. در کنار من و با یاری خدا و حمایت دولتمداران مثل گذشته این فرصت برای شما ایجاد خواهد شد .

مجتبی حسینی

بررسی ایده ها و ابداعات دانش آموزان و هدف گذاری ایده های برتر تا اجرای سازمانی و اقتصادی

0 WooCommerce Floating Cart

No products in the cart.